»
Takaisin
»
Lisää uutisia

Tulevana viikonloppuna RoKi Ry:n Youtube-kanavalta nähtävissä seuraavat live-lähetykset:Pe 22.9 Klo 18.30 RoKi Rebels vs TiHC (2-Divisioona)La 23.9 Klo 13.40 RoKi C vs Pelicans (C-sm karsinta)La 23.9 Klo 16.10 RoKi B vs KKP/K-Laser Akatemia (B-mestis karsinta)Youtube-kanavalta

Lue lisää »

Roki Ry:n Youtube-kanavalla kotiotteluiden liveseurantaa ja maalikoosteita.

Tulevana viikonloppuna RoKi Ry:n Youtube-kanavalta nähtävissä seuraavat live-lähetykset:Pe 22.9 Klo 18.30 RoKi Rebels vs TiHC (2-Divisioona)La 23.9 Klo 13.40 RoKi C vs Pelicans (C-sm karsinta)La 23.9 Klo 16.10 RoKi B vs KKP/K-Laser Akatemia (B-mestis kar

Lue lisää »
»
Lisää uutisia
JOPOX-VERKOSTON MAINOS
Tiedotteet
Ei tiedotteita
Poimintoja seuran otteluista
RoKi RebelsII-div lohko 5
22
Syy
klo 18:30
Lappi Areena
RoKi Rebels - TIHC
3-2
NaisetNaisten mestis karsinta
23
Syy
klo 11:30
Nivala
Cowboys Nicehockey - RoKi Naiset
D1 04AAA pohjoinen
23
Syy
klo 11:45
Linnanmaa 1
Kärpät musta - RoKi
C2 03C2 AAA Valtakunnansarjan alkusarja, lohko 1
23
Syy
klo 15:00
Harjoitushalli 2
RoKi - Hermes Österbotten
9-3
D1 04AAA pohjoinen
23
Syy
klo 15:15
Linnanmaa 1
Kärpät musta - RoKi
B-JunioritB-nuorten Mestis karsinta
23
Syy
klo 16:10
Lappi Areena
RoKi - KKP/K-Laser Akatemia
D2 05D2 AA alkusarja, lohko 1
23
Syy
klo 17:15
HH1
Pantterit/KeKi - RoKi Routa
NaisetNaisten mestis karsinta
24
Syy
klo 12:30
Ylivieska
YJK - RoKi Naiset
C2 03C2 AAA Valtakunnansarjan alkusarja, lohko 1
24
Syy
klo 13:30
Kisahalli
RoKi - Hokki/SuPS
B-JunioritB-nuorten Mestis karsinta
30
Syy
klo 13:30
Oulunsalo
KKP/K-Laser Akatemia - RoKi
NaisetNaisten mestis karsinta
30
Syy
klo 18:30
Kisahalli
RoKi Naiset - Virkiä
B-JunioritB-nuorten Mestis karsinta
1
Lok
klo 0:00
Kokkola
Hermes - RoKi
NaisetNaisten mestis karsinta
1
Lok
klo 15:00
Kisahalli
RoKi Naiset - APV
Ei tapahtumia
Poimintoja muilta sivustoilta
Videot
Rovaniemen Kiekko
«  Syyskuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
 
Kategoriat